Последнее обновление сайта проведено 30. 11. 2020 года

Турнір-мерапрыемства «Знаўцы беларускай мовы»

19 лістапада ў групе падоўжанага дня сярод навучэнцаў першых класаў адбыўся турнір “Знаўцы беларускай мовы”. У выніку праведзеннага мерапрыемства ў вучняў пашырыліся веды аб роднай краіне, развівалась маўленне, творчае мысленне, пазнавальны інтарэс, цікавасць і павага да беларускай мовы. Дзеці дружна і актыўна працавалі у камандах. На прыканцы занятку ва ўсіх быў радасны і эмацыянальны настрой.

Турнір-мерапрыемства «Знаўцы беларускай мовы» Турнір-мерапрыемства «Знаўцы беларускай мовы»
Турнір-мерапрыемства «Знаўцы беларускай мовы»